Koupaliště

Od apartmánu cca 800 m vzdálené koupaliště ve Flattachu s dětským koupalištěm, skluzavkou. Opalovací prostor na trávníku vedle bazénu.

Koupaliště - Obervellach

Koupaliště se skluzavkou dlouhou 68 m, sprchy, schody s minerální vodou, bublání, skalní jeskyně, dětský bazén, opalovací prostor a prostor na hry, solárium, masáže, občertvení. Krytý bazén se zimní zahradou a dětským oddělením. Saunový svět s finskou saunou, pára, bylinková a infra sauna. Novinka - hřište na beach volleybal!

Koupaliště - Schwimmbad Reißech

Venkovní koupaliště se sportovním bazénem, bazénem pro neplavce a baby bazénkem.

K dispozici je Vám velký prostor k opalování, dětské hřiště, šachy, voljbal, basketbal, stolní tenis a půjčovna knih. O Vaši spokojenost se postará restaurace - Das Bad-Stüberl" s terasou.

.

Millstätter See

Rozloha: 1 328 ha, hloubka: 147 m. Vzdálenost z Flattachu 42 km. Jezero Millstätter See, obklopené nádhernou horskou kulisou, je jedním z nejkrásnějších korutanských jezer. Přestože je nejvýše položeným a zároveň nejhlubším zdejším jezerem, teplota vody v létě dosahuje 24-27 °C a má kvalitu pitné vody. Celé jezero je možné objet na kole po cyklostezce (28 km). Kromě koupání lákají i projížďky po jezeře buď v klasických veslicích či na výletních lodích a přívozech. Nejdůležitějším městečkem u jezera je Millstatt s 3 400 obyvateli, s historickými habsburskými vilami.